woensdag 10 juni 2026 - 19:30

VFB Trefpunt Leuven : Bouw je eigen junior AI analist met Claude: Volledige aandelenanalyse in 30 minuten (masterclass)

Faculteit Rechten, Tiensestraat 41, 3000 Leuven          
Gebouw De Valk 3, aula 01.25

Gastspreker: Kevin Schoovaerts

16 Dagen
17 Uren
34 Minuten
15 Seconden

Nu inschrijven

Wat als je een persoonlijke analist had die 30 aandelen tegelijk opvolgt, elke jaarrekening leest, en nooit vakantie neemt? In deze masterclass laat Kevin zien hoe je die kan bouwen. Geen code of voorkennis nodig.

Kevin toont stap voor stap hoe hij Claude inzet als junior analist voor zijn eigen portefeuille. Inclusief een live demo op een Belgisch aandeel dat het publiek mag kiezen.

 

Kevin Schoovaerts is oprichter van Atomical Capital en publiceert wekelijks analyses over de kleinste bedrijven (microcaps). Hij is expert in het gebruik van Claude en licht toe hoe deze te gebruiken in je aandelen-analyse. Hij is nuclear ingenieur van opleiding en past principes, uit een wereld waar geen fouten mogen gebeuren, toe op zijn beleggingsproces.

Meer info: atomicalcapital.com

🛠 Praktisch

💰 Prijs: €5 voor leden, €10 voor niet-leden

Studenten: inschrijven niet nodig, gratis op vertoon studentenkaart

 

Adres : 

Faculteit Rechten, Tiensestraat 41, 3000 Leuven          

Gebouw De Valk 3, aula 01.25

🚗 Parking

Parking Ladeuze (vlakbij).
Na 19u binnenrijden = slechts €5

 

✅ Schrijf u vandaag nog in!

Mis deze kans niet en verzeker uw plaats voor deze interessante sessie.
Inclusief gratis drankje achteraf!

📩 Contact:

Dominique Seevens & David Hendrix

vfbtrefpuntleuven@gmail.com


Inschrijven

Log in met uw account of registreer om in te schrijven.

Bekijk het volgende trefpunt