maandag 18 mei 2026 - 19:30

Webinar : Samen naar Algemene Vergaderingen met VFB-2

Online

Gastspreker: Gert De Mesure - Geert Campaert - Guy Sips

Meld u aan om online te kijken.

Waarom dit webinar (her)bekijken?

VFB stimuleert haar leden om deel te nemen aan de algemene vergadering van hun favoriete beursgenoteerde bedrijf. Een team van specialisten zorgt ervoor dat jullie goed voorbereid naar de AV kunnen afzakken.

 

Wat kunt u verwachten ?

Een team van drie analisten bespreken TINC, Ackermans & van Haaren, Retail Estates, Jensen, CMB.TECH, EVS en DEME. Deze bedrijven houden hun algemene vergaderingen een dag of enkele dagen na dit webinar.

 

  • Gert De Mesure : Vastgoedspecialist
  • Geert Campaert : Specialist small caps en micro caps
  • Guy Sips: small en mid cap analist KBC

 

Elke analist bespreekt twee bedrijven uit de selectie en dit telkens gedurende een korte pitch van 15 minuten. Hij zal jullie de belangrijkste aandachtspunten meegeven die tijdens de algemene vergadering kunnen besproken worden tijdens de vragenronde van de aandeelhouders.

Inschrijven en praktische details

Prijs : gratis en exclusief voor VFB-leden

Waarom dit uw kans is ?

Wij bieden U drie top-analisten aan die elk specialist zijn in hun niche. U kan bijna twee uur lang een zestal van uw favoriete aandelen beter leren kennen dankzij de extra inzichten van de specialisten.

Online (her)bekijken

Met een geldige inschrijving kan u dit webinar online (her)bekijken.

Meld u aan om online te kijken.


Inschrijven

Log in met uw account of registreer om in te schrijven.

Bekijk het vorige webinar

Bekijk het volgende webinar